نصب و راه اندازی کندانسور

محصولات

کندانسور وظیفه تبدیل بخاری که از سمت کمپرسور تولید می شود را به مایع برعهده دارد. کندانسور حرارت خود را به وسیله آب یا هوا کم کرده یا به عبارت دیگر عمل تقطیر را انجام می دهد. کندانسور به عنوان یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش های سیستم های برودتی شناخته می شود؛ برای همین باید در نصب و راه اندازی کندانسور دقت لازم را به خرج داد. مجموعه نیکان برودت با سال ها تجربه در تعمیر و خدمات پس از فروش تجهیزات برودتی خدمات نصب و راه اندازی کندانسور را ارائه می دهد. برای کسب و اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات نصب و راه اندازی تجهیزات برودتی کافیست با شماره ی 09195856275 در تماس باشید.

کندانسور وظیفه تبدیل بخاری که از سمت کمپرسور تولید می شود را به مایع برعهده دارد. کندانسور حرارت خود را به وسیله آب یا هوا کم کرده یا به عبارت دیگر عمل تقطیر را انجام می دهد. کندانسور به عنوان یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش های سیستم های برودتی شناخته می شود؛ برای همین باید در نصب و راه اندازی کندانسور دقت لازم را به خرج داد. مجموعه نیکان برودت با سال ها تجربه در تعمیر و خدمات پس از فروش تجهیزات برودتی خدمات نصب و راه اندازی کندانسور را ارائه می دهد. برای کسب و اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات نصب و راه اندازی تجهیزات برودتی کافیست با شماره ی 09195856275 در تماس باشید.

نصب و راه اندازی کندانسور به چه صورت می باشد؟

نصابان نیکان برودت با در نظر گرفتن برخی نکات، محل نصب کندانسور را انتخاب خواهند کرد. چون فضای باز برای نصب و راه اندازی کندانسور یک محیط امن و بهترین مکان می باشد.

کندانسور نباید در مکانی که گرم می باشد و یا در معرض گرد و غبار زیادی است نصب شود. همچنین نصابان ما از نصب کندانسور در مکان های پر تردد می پرهیزند و یک فضای آزاد برای اطراف این کندانسور در نظر خواهند گرفت تا در این صورت اطمینان کافی را از عملکرد مناسب سیستم برودتی داشته باشند.

برای نصب و راه اندازی کندانسور ابتدا کف بتنی کندانسور را روی سطح زمین گذاشته و اطمینان لازم را از تراز بودن آن حاصل می شود. همچنین می توان آن را کمی بالاتر از سطح زمین نصب کرد که در زمان بارش برف و باران، آب داخل آن نفوذ نکند.

مرحله بعدی در نصب و راه اندازی کندانسور اتصال سیم برق می باشد که در این مرحله باید در ابتدا بعد از برداشتن پوشش و مطمئن شدن از ترتیب سیم ها با توجه به نمودار واحد سیم کشی اقدام کرده و دقت لازم رعایت شود.

نکات مهم در نصب و راه اندازی کندانسور 

در ادامه با برخی نکات دیگر که نصابان خبره نیکان برودت به آن ها توجه خواهند کرد می پردازیم.

1- مکان نصب :

همان طور که گفته شد محل مناسب نصب و راه اندازی کندانسور با توجه به تمامی فعالیت های بخش کندانسور انجام می گردد. لذا این بخش صدا و لرزش قابل توجهی را تولید خواهد کرد، بنابراین هنگام نصب کندانسور حتما باید به مکان نصب آن توجه شود.

2- فضای نصب :

با توجه به این که کندانسور جریان هوای خروجی خود را در فضای بیرون تخلیه می نماید ، بنابراین باید فضای اطراف کندانسور کاملا باز و آزاد باشد تا باتواند به راحتی جریان هوای خروجی را تخلیه نماید. در صورتی که مانع و یا موانعی بر سر راه وجود داشته باشد و کندانسور قادر به تخلیه هوای خروجی نباشد ، این جریان هوا مجددا به داخل کندانسور برگشت داده می شود و این می تواند برای سلامت دستگاه بسیار مضرر بوده و مشکل ساز شود.

3- استحکام محل نصب :

از دیگر نکات مهم در نصب راه اندازی کندانسور دقت به استحکام محل نصب کندانسور است که باید به طوری باشد که از استحکام کافی برخورد دار بوده و تحمل وزن آن را داشته باشد ، در غیر این صورت ، استحکام نداشتن محل نصب ، می تواند موجب سقوط منجر گردد.

4- تابش آفتاب :

کندانسور در مکانی نصب می شود که از تابش مستقیم نور آفتاب در امان باشد. تابش مستقیم نور آفتاب بر روی کندانسور می تواند موجب فرسایش کندانسور و اختلال در کارکرد آن گردد.

5- فاصله مناسب با دستگاه های دیگر :

 در برخی از ساختمان ها مواردی وجود دارد که چندین دستگا کندانسور بر روی دیوار نصب شده اند ، در چنین مواردی باید توجه داشته باشید که حتما فاصله ی مناسب را با دستگاه های دیگر در هنگام نصب رعایت نمایید.

6- فاصله مناسب با زمین :

کندانسور باید در مکانی نصب شود که فاصله ی مناسب را با زمین داشته باشد. نصابان ما در حین نصب کندانسور حتما به میزان فاصله ی بین مکان نصب و زمین توجه می کنند و موارد ایمنی در تعیین فاصله را رعایت می کنند تا دستگاه در بهترین شرایط بهره وری قرار داشته باشد.

خدمات نصب و راه اندازی کندانسور نیکان برودت

مجموعه نیکان برودت متشکل از نصابان و افراد خبره در زمینه نصب، تعمیر و خدمات پس از فروش کمپرسور و کندانسور و سایت اجزا سیستم های برودتی می باشد. شما می توانید با خیال راحت نصب و راه اندازی کندانسور سیستم های برودتی خود را به ما بسپارید. برای درخواست خدمان نصب کافیست با شماره 09195856275 در تماس باشید.

تماس با ما

  • فروش :  5856275-0919
  • مدیریت :  2823514-0912
  •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.