Image

کمپرسور پیستونی Copeland

شرکت بزرگ EMERSON یکی از معروف ترین کمپانی های مادر دنیا است که بیش از 100 سال سابقه در تولید تجهیزات الکتریکی آمریکایی دارد. شرکت امرسون الکتریک در سال ۱۸۹۰ تأسیس شد و هم اکنون تجهیزات و محصولات تولیدی خود را، به ۱۵۰ کشور جهان عرضه می‌کند. این کمپانی محصولات گوناگونی از جمله موتور های الکتریکی،فن های مکانیکی،تصفیه کننده ها و کمپرسور های تهویه مطبوع و خنک کننده تولید می کند.
امرسون کمپرسور های تبریدی خود را تحت برند Copeland به بازار جهانی وارد می کند.

کمپرسور پیستونی کوپلند

کمپرسور پیستونی کوپلند محصول مناسبی برای استفاده در سردخانه های زیر صفری و بالا صفری، سیستم های انجماع سریع، چیلر های صنعتی و تجاری و سایر کابرد های تبریدی می باشد . از مزایای مهم این مدل کمپرسور میتوان به عمر مفید بالا و رادنمان بالای میزان لرزش پایین تر و مصرف انرژی کمتر این کمپرسور اشاره نمود. کمپرسور DWM کوپلند از نوع سه فاز می باشد و از توان 1.5 تا 60 اسب بخار و با نهایت تعداد سیلند 8 عدد طراحی و ساخته شده است.

کمپرسور سیلندر پیستونی کوپلند در ظرفیت های مختلف و در دو سری کلی CR و QR تولید و به بازار جهانی ارائه شده است.

نحوه کد گزاری کمپرسور های پیستونی کوپلند بصورت زیر است :

تاریخچه شرکت کوپلند

برند کوپلند از زیر مجموعه های شرکت امرسان الکتریک آمرکا است . محصولات کوپلند عموما در صنایع تبرید و تهویه مطبوع استفاده می شود و از نظر کیفیت، کمپرسور کوپلند از برند های مطمئن حوزه کمپرسورهای تبرید شناخته می شود . کمپرسور سیلندر پیستونی سری DWM و کمپرسور اسکرال از جمله مهم ترین محصولات شرکت کوپلند می باشد.

کوپلند از مجموعه برند های شرکت امرسان آمریکا می باشد و کارخانه اصلی این شرکت در کشور ایالات متحده آمریکا واقع می باشد . این شرکت برای کاهش هزینه های تولید و گسترش بازار در کشور های مختلف ، محصولاتی را تحت یک استاندارد کلی تولید می نماید و از طریق نمایندگی کوپلند در کشور های مختلف ارائه می کند. کمپرسورهای اسکرال این شرک عموما تولید کشور تایلند می باشد و در حال حاضر کمپرسورهای سیلندر و پیستونی آن در کشور چک تولید می شوند و رنگ بدنه این مدل از کمپرسورها هم به مشکی تغییر نموده است.

محصولات شرکت Copeland (Emerson) به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که از تخریب محیط زیست جلوگیری می کنند و همچنین با راندمان بالا موجب بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری می گردند.

 

موارد مهم در انتخاب کمپرسور

مهم ترین قسمت های طراحی سیستم های برودتی انتخاب کمپرسور تبرید می باشد .از این رو برای انتخاب بهتر کمپرسور لازم است به پارامتر هایی از قبیل پارامترهای ذکر شده در زیر دقت شود :

  • دمای اواپراتور Evaporating SST
  • دمای کندانسور Evaporating SST
  • ظرفیت برودتی سیستم (cooling capacity)
  • گاز مبرد (Refrigerant)
  • فرکانس ( Power frequency)
  • ولتاژ (Power voltage)
  • ظرفیت جابجایی مبرد (Displacement)
برای سفارش این محصول با ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

  • فروش :  5856275-0919
  • مدیریت :  2823514-0912
  •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.