مقالات

کمپرسور اسکرو بیتزر مدل CSH6563-60 یکی از معروف ترین و محبوب ترین کمپرسور های موجود در بازار برودتی است که طرفداران بسیاری در بازار داخلی دارد. سری جدید CHS اسکرو از طراحی مبتکرانه و خلاقانه و فشرده بهره می برد که کاملا مطابق با استاندارد های جهانی است.

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار حوزه صنایع برودتی بوده و کمپرسور پیستونی بیت 2GES-2 از جدید ترین کمپرسور های این کمپانی آلمانی است.

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار حوزه صنایع برودتی بوده و کمپرسور پیستونی بیتزر 6FE-50 از جدید ترین کمپرسور های این کمپانی آلمانی است.

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور پیستونی بیتزر 4EES-6 جزء جدید ترین کمپرسور های کمپانی بیتزر آلمان است که اخیرا ارائه کرده است.

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور پیستونی بیتزر مدل 6FE-44 جزء جدید ترین کمپرسور های کمپانی بیتزر آلمان است که اخیرا ارائه کرده است.

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور پیستونی بیتزر مدل 4TE-12 از جدید ترین کمپرسور های کمپانی Bitzer آلمان است که اخیرا ارائه کرده است.

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور پیستونی بیتزر مدل 4HE-25 از جدید ترین کمپرسور های کمپانی Bitzer آلملن است که اخیرا ارائه کرده است.

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور پیستونی دو مرحله‌ ای بیتزر S6F-30.2 از جدید ترین کمپرسور های کمپانی Bitzer آلملن است که اخیرا ارائه کرده است.

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور اسکرو بیتزر CSH 7573-70 از جدید ترین کمپرسور های کمپانی Bitzer آلملن است که اخیرا ارائه کرده است.

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور پیستونی بیتزر 4FES-3 از جدید ترین کمپرسور های کمپانی Bitzer آلملن است که اخیرا ارائه کرده است.

نوع خاصی از شیر های برقی شیر برقی پالسی به شمار می روند که امروزه در صنایع متفاوتی کاربرد دارد. ساختمان آن ها به گونه ای است که برای کنترل جریان سیال در خط لوله از یک آهنربای الکترومغناطیسی یا همان سلونوئید استفاده می شود. در مقاله به آشنایی با شیر برقی پالسی و کاربردهای آن آشنا می شویم.

لرزه گیر یا دستگاه ضد ارتعاش یکی از تجهیزات دینامیکی است که در خطوط لوله، کمپرسورها، دستگاه های سانتریفیوژ، فن ها توربین ها و … نصب می شود. وظیفۀ اصلی آن، کاهش و حذف حرکت های لرزشی در طراحی های صنعتی بوده و به همین منظور کاربرد دارند. نصب این قطعه باعث کاهش سر و صداهای داخلی و همچنین افزایش طول عمر دستگاه های صنعتی پر نوسان می گردد.

در این مقاله به آشنایی با لرزه گیر های صنعتی و انواع آن ها نظیر لاستیکی صحبت  می کنیم.

ورود رطوبت به سیستم های تبریدی و انواع کمپرسورها می تواند مشکلاتی را برای قطعات دستگاه و فرایند تبرید ایجاد کند. برای حل این مشکل معمولاً از فیلتر درایر استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم به مقایسه این قطعات می پردازیم.

کر درایر جزء اصلی فیلتر درایرها به حساب می آید. برای انتخاب فیلتر درایر باید شرایط فرایند را در کنار ویژگی های کر درایر قرار داده و با یکدیگر مقایسه کرد.

استفاده از روغن کمپرسور باعث بهبود عملکرد کمپرسور و روان سازی قطعات داخلی آن می شود. ولی یک مشکل بزرگ را نیز برای سیستم های تبریدی به وجود می آورد. ورود روغن به خط لوله و مخلوط شدن آن با سیال مبرد می تواند روی عملکرد سیستم تأثیر بگذارد و کارکرد آن را پایین بیاورد. در این مقاله قصد داریم به آشنایی با اویل سپراتور و نقش آن در فرایندهای تبرید می پردازیم.

صفحه1 از3

تماس با ما

  • فروش :  5856275-0919
  • مدیریت :  2823514-0912
  •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.