کمپرسور کوپلند

مقالات

از معروف‌ترین برند‌های تولید کننده کمپرسورهای برودتی در جهان برند کوپلند می‌باشد. این شرکت انواع کمپرسورهای پیستونی هرمتیک، سمی هرمتیک و اسکرال را برای سیستم‌های تبرید و تهویه مطبوع تولید می‌کند،‌ که در سراسر جهان مشتری دارند. در این مقاله  با برند کوپلند و انواع کمپرسور های آن آشنا خواهیم شد.

کمپرسور کوپلند

 برند کوپلند از زیر مجموعه های کمپانی بزرگ فنی مهندس امرسان در امریکاست شهرت کمپرسور کوپلند در جهان بخاطر تولید کمپرسور های باکیفیت  به خصوص نوع اسکرال ان است  کوپلند به عنوان یکئ از  اولین 

.سازندگان این مدل کمپرسور در جهان شناخته میشود   البته شرکت کوپلند علاوه بر مدل اسکرال مدل های هرمتیک پیستونی و سمی هرمتیک پیستونی  را نیز تولید میکند   

این کمپانی در جمهوری چک تاسیس شد و از همان سال های ابتدایی اقدام به طراحی انواع کمپرسورهای مختلف نمود . بعد از مدتی شرکت بزرگ آمریکایی امرسان اقدام به خرید یک شرکت کرده و آن را به یک کمپانی قدرتمند در امر تولید کمپرسورهای برودتی نمود. از جدیدترین مدل های کمپرسور این مجموعه، کمپرسور سردخانه ای DWM می باشد که با داشتن توانی بالا و عمر بهینه می تواند تا مدت های بسیاری در سردخانه ها به خوبی کار نماید. این مجموعه بعد ها توسط شرکت امرسان الکتریک خریداری شد .

همچنبن برای کاهش هزینه های تولید و گسترش بازار در کشور های مختلف ، محصولاتی را تحت یک استاندارد کلی تولید می نماید و از طریق نمایندگی کوپلند در کشور های مختلف ارائه می کند. کمپرسورهای اسکرال عموما تولید کشور تایلند می باشد و در حال حاضر کمپرسورهای سیلندر پیستونی آن در کشور چک تولید می شوند و رنگ بدنه این مدل از کمپرسورها هم به مشکی تغییر نموده است.


 

محصولات شرکت Copeland (Emerson) به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که از تخریب محیط زیست جلوگیری می کنند و با راندمان بالا موجب بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری می گردند.

 

 

امرسان الکتریک

 

این شرکت در سال 1890 توسط جان وسلی امرسون در شهر سنت لویس ایالت میزوری و با نام Emerson Electric Manufacturing تاسیس شد. هدف آن‌ تولید موتورهای الکتریکی طراحی شده توسط برادران اسکاتلندی مستون بود. دو سال بعد این شرکت، اولین شرکت عرضه کننده فن‌های الکتریکی در آمریکا شد. این شرکت با تولید و فروش چرخ‌های خیاطی، مته‌های دندانپزشکی و دیگر تجهیزات الکتریکی، فعالیت خود را گسترش داد.

 

هنگام جنگ جهانی دوم، شرکت امرسون با مدیریت استوارت سیمینگتون به یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان سلاح‌های هواپیما‌های جنگی بدل شد. استوارت سیمینگتون بعدها وارد حوزه سیاست شد و سمت‌های گوناگونی را بر عهده گرفت.

در سال 1954، شرکت امرسون 36 برند زیرمجموعه را به ثبت رساند. در سال 1937 با 31 هزار نفر پرسنل فروشی معادل 800 میلیون دلار در سال داشت.امروزه این شرکت دارای بیش از 60 برند زیر مجموعه است که کوپلند Copeland یکی از آن‌ها است. این برند از سال 1986 فعالیت خود را در زمینه تجهیزات برودتی و تهویه مطبوع آغاز کرد.

 

 

محصولات کوپلند شامل موارد زیر است:

 

 • کمپرسورهای اسکرال برای تهویه مطبوع و سیستم‌های برودتی
 • تجهیزات الکترونیکی کمپرسور
 • کمپرسورهای سمی هرمتیک
 • کمپرسورهای هرمتیک
 • کندانسینگ یونیت برای سیستم‌های برودتی

 

انواع کمپرسور کوپلند

 

 • کمپرسور اسکرال برای تهویه مطبوع
 • کمپرسور اسکرال برای سیستم گرمایشی
 • کمپرسور اسکرال برای سیستم تبریدی
 • کمپرسور سمی-هرمتیک پیستونی
 • کمپرسور هرمتیک پیستونی


خرید کمپرسور کوپلند

 

مجموعه نیکان برودت عرضه کننده انواع کمپرسور های کوپلند بوده و خدمات تعمیرات آن را ارائه می دهد . برای مشاوره ، استعلام قیمت و خرید کمپرسور کوپلند با ما تماس بگیرید .

 

تماس با ما

 • فروش :  5856275-0919
 • مدیریت :  2823514-0912
 •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.