تعمیر شاتون کمپرسور

مقالات

تعمیر شاتون کمپرسور

  تعمیر شاتون کمپرسور :شاتونها در موتورها و کمپرسورها قطعات بسیار حساسی هستند.

از یک سمت به میل لنگ کوپل میشوند و از سمت دیگر یا به

پیستون (در اتومبیل و ژنراتورها )و یا به کراس هد (در کمپرسورها) متصل است.

نوع حرکت شاتون باعث میشود تا نیروی کششی بسیاری در هنگام کار بر آن واردشود

.که به مرور زمان باعث بهم ریختن سایز و بروز عیب برای شاتون خواهد شد.

تعمیر شاتون کمپرسور  و اصلاح کراس هد

 

شرکت نفت هند (IOCL) در ماتورا، هند، بارها با کمپرسور خود دست و پنجه نرم می کرد که اغلب با شکست مواجه می شد. هنگامی که پین ​​مرحله سوم و بوش انتهایی کوچک سه بار گرفتار شدند و از راه اندازی مجدد کمپرسور توسط IOCL جلوگیری کردند، عوارض ایجاد شد. این شرایط آنها را مجبور کرد که کارخانه را بدون کمپرسور آماده به کار کار کنند. IOCL برای حل مشکل به فشرده سازی Burckhardt روی آورد. به عنوان بخشی از عیب یابی، تعمیر و اصلاح قطعات انجام شد. از آن زمان به بعد کمپرسور بدون هیچ مشکلی به درستی کار می کند.

   محلول فشرده سازی تعمیر شاتون کمپرسور

 

انجام کار به دلیل فوریت به عنوان اولویت اصلی

عیب یابی و تجزیه و تحلیل در محل

   تعمیر و اصلاح سوراخ انتهایی کوچک کراس هد، تعمیر سوراخ انتهایی کوچک و بزرگ شاتون، مونتاژ و راه اندازی کمپرسور و آزمایش بار با گاز فرآیندی

  انجام تعمیر و اصلاح کراس هد و شاتون آسیب دیده موجود توسط مرکز خدمات فشرده سازی بورکهارت

  میله اتصال و اصلاح کراس هد 

میله های اتصال و سر متقاطع حرکت چرخشی میل لنگ را به حرکت رفت و برگشتی مجموعه میله پیستون تبدیل می کند. خدمات بازسازی کمپرسور Hi-Tech تضمین می کند که میله های اتصال شما مستقیم و واقعی هستند.

ما تمام میله های ورودی را از نظر آسیب از طریق آزمایش غیر مخرب (NDT) بررسی می کنیم، هرگونه پیچ و تاب یا خم را شناسایی می کنیم، تأیید می کنیم که سوراخ های یاتاقان میل لنگ در شرایط خوبی هستند و مطمئن می شویم که سوراخ یاتاقان میل لنگ به درستی با سوراخ یاتاقان پین تراز شده است.

اگر آسیب ناشی از چرخش یاتاقان یا سایر خرابی های فاجعه آمیز باشد، سوراخ یاتاقان باید تعمیر شود تا ابعاد صحیح را در فرآیندی به نام برش و حفاری بازیابی کن.

کمپرسور Hi-Tech دو روش را برای ترمیم سوراخ بلبرینگ پین مچ ارائه می دهد:

 1. سوراخ را مجدداً ماشین کاری کنید و اندازه آن را بیش از حد بزرگ کنید تا خط مرکزی سوراخ یاتاقان به بعد خط مرکزی مجدداً برقرار شود. این رویکرد استفاده از D با اندازه بزرگ را دیکته می کند. بوش پین مچ.
 1. حفره را با مواد مناسب اسپری حرارتی کنید، سپس سوراخ را دوباره به مشخصات OEM اصلی برگردانید، که امکان استفاده از یاتاقان یا بوش استاندارد، اندازه اصلی را فراهم می کند. ما این تکنیک را ترجیح می‌دهیم و تکنسین‌های معتبر ما نتایج باکیفیت را تضمین می‌کنند و توجه ویژه‌ای به عمود بودن، موازی بودن و همه ابعاد مهم دیگر دارند.


 

 

 

تواناییه  تعمیر شاتون کمپرسور میله و پیستون

 

 1. روکش و سنگ زنی میله کمپرسور
 2. نورد نخ
 3. سخت شدن القایی مقاوم در برابر سایش روی میله های بدون پوشش
 4. فناوری اسپری سوخت اکسی با سرعت بالا (HVOF) برای میله های پیستون و پیستون های پمپ
 5. تعمیرات انواع پیستون
 6. ترمیم شیارهای رینگ و باند سوار
 7. ساخت و نصب رینگ پیستون و باند سواری جدید

منبع خدمات کامل 

 هنگامی که میله ها و پیستون های کمپرسور فرسوده یا آسیب می بینند، اپراتورها به یک منبع خدمات کامل نیاز دارند که قادر به ارائه تعمیرات با کیفیت بالا باشد. تکنسین ها و مهندسان ماهر ما راه حل های میله ای و پیستونی را ارائه می دهند که قابلیت اطمینان کمپرسور را افزایش می دهد. ما همچنین با شما همکاری می کنیم تا علل شکست را تجزیه و تحلیل کنیم و راه هایی برای بهبود عملکرد ایجاد کنیم.مراکز خدمات Cook Compression میله‌های کمپرسور فرسوده، پیستون‌ها و پیستون‌ها را به حالت جدید باز می‌گردانند. از بازرسی تا مونتاژ نهایی، کوک تمام مواد، نیروی کار ماشینکاری، تدارکات و پشتیبانی فنی را تحویل می دهد.   

تماس با ما

 • فروش :  5856275-0919
 • مدیریت :  2823514-0912
 •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.