معرفی کمپانی کریر

مقالات

در سال 1902 میلادی، ویلیس کریر توانست یکی از چالش برنگیزترین مسائل آن زمان بشر را با کنترل هوای محیط داخل ساختمان به وسیله یک دستگاه تهویه هوا را حل کند. این اختراع صنایع بسیار زیادی را بوجود آورد، بهره وری جهانی را ارتقاء بخشید و باعث سلامتی و راحتی بیشتر برای انسان ها شد.

 

ویلیس کریر ، کمپانی کریر را در سال 1902 میلادی یا سال 1280 شمسی شروع تاسیس شد. کمپانی کریر بزرگ ترین در جهان در زمینه های گرمایش، تهویه مطبوع و تبرید است و فعالیت خود را فقط به تولید دستگاه ها خلاصه نشده است و حتی در زمینه طراحی هم پیشرفته عمل می کند. این شرکت همواره توانسته اند با نوآوری در اختراعات و تولیدات خود به شهرت تاریخی خود اضافه کنند و همواره ارائه دهنده خدمات و محصولاتی که به ارتقاء آسایش بشر می انجامد، کوشا بوده اند.

در سال 1902 میلادی، ویلیس کریر توانست یکی از چالش برنگیزترین مسائل آن زمان بشر را با کنترل هوای محیط داخل ساختمان به وسیله یک دستگاه تهویه هوا را حل کند. این اختراع صنایع بسیار زیادی را بوجود آورد، بهره وری جهانی را ارتقاء بخشید و باعث سلامتی و راحتی بیشتر برای انسان ها شد.

امروزه محصولات این کمپانی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد و بصورت روزانه با آنها برخورد داریم. این شرکت در تلاش است تا با صرف نظر کردن از وضعیت آب و هوا، محیطی راحت و دلپذیر را در داخل ساختمان فراهم کند. همچنین در مراکز مختلفی در حال حفاظت و نگهداری از مواد غذایی و نوشیدنی ها به صورت مداوم با حفظ بالاترین تازگی و دوام در آنها است. در کنار این فعالیت ها، این شرکت با ایجاد امکانات نوین در زمینه حمل و نقل موادی که نیاز به نگهداری دائمی در دماهای خاص را دارند توانسته است تا تحت بهترین شرایط امکان حمل و نقل مواد دارویی و غذایی حیاتی را ایجاد کند. لازم به ذکر است که شرکت کریر در راستای جنبش ساختمان های سبز در زمینه های ارائه خدمات، طرح راه حل ها و حتی آموزش در این زمینه فعالیت دارد.

تاریخچه کمپانی کریر

ویلیس هاویلند کریر مخترع تهویه مطبوع، بنیانگذار این شرکت است. او در سال ۱۹۰۲ اولین سیستم تهویه مطبوع خود را طراحی نمود. شرکت در دهه ۱۹۵۰ میلادی با ایجاد انقلابی در حوزه تهویه مطبوع خانگی به اعتبار بالایی دست یافت. تاسیسات تولیدی شرکت کریر در ایندیاناپولیس، تنسی، تگزاس، مکزیک وشارلوت قرار دارند.

در سال 1901 ويليس كريردر رشته مهندسي برق- مكانيك از دانشگاه كرنل فارغ التحصيل شد و سپس در شركت صنعتي بوفالو فورج(Buffalo Forge Company) مشغول بکار شد. یک سال بعد( 1902 ( وی طراحي اولين سيستم كنترل رطوبت هوا براي موسسه چاپ ساكت ويلهمس در نيويورك را که از اين طرح بعنوان اولين سيستم تهويه مطبوع در دنيا نام برده میشود را آغاز نمود . همچنین در این سال طرحی را ارائه داد که از طریق آن میتوانستروشي براي محاسبه نقطه شبنم، كنترل دما، ، كنترل رطوبت، كنترل گردش هوا و هواي تازه ،تميز كردن هوا(مباني علم تهويه مطبوع)ایجاد کند.

اصلی ترین زمینه های فعالیت این شرکت کریر عبارتند از:

  1. آسایش در خانه: بسیاری از مردم برای گرمایش و سرمایش خانه های خود از سیستم های مختلف حرارتی و برودتی کریر استفاده می کنند.
  2. راه حل های ساختمان: تبیین استاندارد ها برای کارایی، بهره وری انرژی و همچنین پایداری بیشتر ساختمان ها از مهمترین فعالیت های این شرکت در این زمینه است.
  3. ماشین های یخچال دار: ماشین های یخچال دار کریر از پرکاربرد ترین ها در جهان در زمینه جابجایی مواد حساس به دما و شرایط برودتی است.
  4. یخچال های صنعتی: نگهداری از غذاها و نوشیدنی ها از مهمترین نگرانی های صنایع و فروشگاه ها است که کریر در این زمینه فعالیت زیادی دارد.

از سال ۲۰۲۰، این شرکت ۱۸.۶ بیلیون دلاری بود که بیش از ۵۳۰۰۰ نفر کارمند در ۱۶۰ کشور در شش قاره به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند.

خرید کمپرسور بوک

مجموعه نیکان برودت عرضه کننده انواع کمپرسور های کریر بوده و خدمات تعمیرات آن را ارائه می دهد . برای مشاوره ، استعلام قیمت و خرید کمپرسور کریر با ما تماس بگیرید .

تماس با ما

  • فروش :  5856275-0919
  • مدیریت :  2823514-0912
  •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.