نگاهی به کمپرسور پیستونی بیتزر مدل 4FES-3

مقالات

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور پیستونی بیتزر 4FES-3 از جدید ترین کمپرسور های کمپانی Bitzer آلملن است که اخیرا ارائه کرده است.

کمپرسور از اصلی ترین قطعات سیستم های برودتی است که در یخچال های صنعتی و سردخانه ها کاربرد دارد. برند های مختلفی هستند که این دستگاه را با کیفیت های مختلف تولید می کنند که بیتزر (Bitzer) یکی از آن هاست.

کمپرسور های بیتزر از محبوب ترین و معروف ترین های بازار است. این کمپرسور ها در انواع مختلف تولید می شوند؛ اسکرال، اسکرو و کمپرسور های پیستونی. کمپرسور پیستونی بیتزر 4FES-3 یکی از جدید ترین کمپرسور های Bitzer است که به اخیرا ارائه نموده است.


برای آشنایی با کمپرسور های اسکرال بیتزر کلیک کنید.

برای آشنایی با کمپرسور های اسکرو بیتزر کلیک کنید.

برای آشنایی با کمپرسور های پیستونی بیتزر کلیک کنید.


معرفی کمپرسور پیستونی بیتزر 4FES-3

کمپرسور پیستونی بیتزر 4FES-3 سبز رنگ بوده و 82 کیلوگرم وزن دارد. قدرت جابجایی آن 18.05 متر مکعب بر ساعت است که 4 سیلندر به قطر 41 میلیمتر و فضای تراکم 39.3 میلیمتر دارد. حداکثر و حداقل فشار کاری که این کمپرسور ایجاد می کند، به ترتیب 32 و 19 بار است. اندازه لوله خروجی یا شیر خروجی 16 میلیمتر و اندازه لوله مکش یا شیر ورودی 22 میلیمتر است.

درجه حفاظت این کمپرسور بیتزر IP66 است که بیانگر آن است که کمپرسور پیستونی بیتزر 4FES-3 در برابر گرد و غبار و رطوبت مقاوم است. کنترل ظرفیت محصول بصورت 100-50% و در مواقع بحرانی 100-10% است. اندازه مجاز روغن کمپرسور جهت راه اندازی کمپرسور 2 دسی متر مکعب است. ولتاژ موتور این کمپرسور پیستونی بیتزر 380 تا 420 ولت، 3 فاز و با فرکانس 50 هرتز و حداکثر جریان (آمپر) کاری نیز 9.5 آمپر می باشد.

برخی ویژگی های این محصول

  • محصولی از شرکت آلمانی بیتزر (Bitzer)
  • دارای ظرفیت برودتی 60 اسب بخار
  • موتور پرقدرت 220 ولت با فرکانس 50 هرتز
  • دارای استاندارد IP66 و مقاوم در برابر رطوبت و گرد و غبار

مجموعه نیکان برودت ارائه دهنده خدمات پس از فروش و تعمیرات کمپرشور های بیتزر می باشد. برای مشاوره ، استعلام قیمت می توانید با تماس بگیرید.

تماس با ما

  • فروش :  5856275-0919
  • مدیریت :  2823514-0912
  •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.