کمپرسور پیستونی دو مرحله‌ ای بیتزر مدل S6F-30.2

مقالات

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور پیستونی دو مرحله‌ ای بیتزر S6F-30.2 از جدید ترین کمپرسور های کمپانی Bitzer آلملن است که اخیرا ارائه کرده است.

کمپرسور از اصلی ترین قطعات سیستم های برودتی است که در یخچال های صنعتی و سردخانه ها کاربرد دارد. برند های مختلفی هستند که این دستگاه را با کیفیت های مختلف تولید می کنند که بیتزر (Bitzer) یکی از آن هاست. کمپرسور های بیتزر از محبوب ترین و معروف ترین های بازار است.

این کمپرسور ها در انواع مختلف تولید می شوند؛ اسکرال، اسکرو و کمپرسور های پیستونی. کمپرسور پیستونی دو مرحله‌ ای بیتزر مدل S6F-30.2 یکی از جدید ترین کمپرسور های Bitzer است که اخیرا ارائه نموده است.


برای آشنایی با کمپرسور های اسکرال بیتزر کلیک کنید.

برای آشنایی با کمپرسور های اسکرو بیتزر کلیک کنید.

برای آشنایی با کمپرسور های پیستونی بیتزر کلیک کنید.


معرفی کمپرسور پیستونی دو مرحله‌ ای بیتزر مدل S6F-30.2

این کمپرسور قابلیت بازگشت روغن اختصاصی وجود دارد و مقدار مجاز استفاده از روغن 4.75 دسی متر مکعب است. این مدل از کمپرسور های بیتزر با گاز های R507A ، R407A، R448A،R449A از نوع BSE-32  استفاده می شود.

نکته مهم در کمپرسور دو مرحله‌ ای بیتزر S6F-30.2 طراحی هوشمندانه آن ‎هاست، که به صورت ۴ و ۶ سیلندر می ‎باشد. در نتیجه تولید صدا و لرزش در آن ‎ها پایین است. این کمپرسور دارای سیستم حفاظت حرارتی موتور می باشد و درجه حفاظت آن از نوع استاندارد SE-B2 است. ماکزیمم فشار بالا/متوسط/پایین ایجاد شده در این محصول 28/19/19 می ‎باشد.

این کمپرسور بیتزر با موتوری با ولتاژ 420-380 ولت می ‎باشد، که برای تامین برق خود از برق سه فاز استفاده می ‎کند. این موتور قادر است گاز مبرد را با فرکانس 50 هرتز به اندازه 101.10 متر مکعب بر ساعت جابجا کند.

بیشترین توان ورودی موتور 31.9 کیلو وات و نسبت پیچش آن 50/50 است. وزن این محصول معادل 234 کیلوگرم است و دارای گواهینامه IP54 می ‎باشد.

خط مکش و خط تخلیه اتصال این کمپرسور دو مرحله‌ ای بیتزر S6F-30.2 به ترتیب 42 و 35 میلی‎ متر است.جریان شروع با کار این محصول 135 و حداکثر جریان در شرایط عملیاتی 51 آمپر گزارش شده‎ است.

برخی ویژگی های این محصول

  • کانال ‎های کوتاه گاز
  • مبدل حرارتی کوچک
  • ارتعاش کم و صدای پایین
  • مقاوم در برابر خوردگی
  • حجم و ابعاد حداقلی
  • ظرفیت خنک کاری بالا
  • مصرف انرژی پایین

مجموعه نیکان برودت ارائه دهنده خدمات پس از فروش و تعمیرات کمپرشور های بیتزر می باشد. برای مشاوره ، استعلام قیمت می توانید با تماس بگیرید.

تماس با ما

  • فروش :  5856275-0919
  • مدیریت :  2823514-0912
  •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.