کمپرسور پیستونی بیتزر مدل 4HE-25

مقالات

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور پیستونی بیتزر مدل 4HE-25 از جدید ترین کمپرسور های کمپانی Bitzer آلملن است که اخیرا ارائه کرده است.

کمپرسور از اصلی ترین قطعات سیستم های برودتی است که در یخچال های صنعتی و سردخانه ها کاربرد دارد. برند های مختلفی هستند که این دستگاه را با کیفیت های مختلف تولید می کنند که بیتزر (Bitzer) یکی از آن هاست. کمپرسور های بیتزر از محبوب ترین و معروف ترین های بازار است.

این کمپرسور ها در انواع مختلف تولید می شوند؛ اسکرال، اسکرو و کمپرسور های پیستونی. کمپرسور پیستونی بیتزر مدل 4HE-25 یکی از جدید ترین کمپرسور های Bitzer است که اخیرا ارائه نموده است.


برای آشنایی با کمپرسور های اسکرال بیتزر کلیک کنید.

برای آشنایی با کمپرسور های اسکرو بیتزر کلیک کنید.

برای آشنایی با کمپرسور های پیستونی بیتزر کلیک کنید.


معرفی کمپرسور پیستونی بیتزر مدل 4HE-25

این محصولات دارای کیفیت بالا، عملکردی ملایم در عین دقت، وسیع ترین کاربری ها، طراحی جدید و نوآورانه ای از قطعات داخلی بوده و قادر به عملکرد با انواع مبردها می باشند. مصرف انرژی تجهیزات صنعتی موضوع مهمی بوده که محصولات بیتزر نظیر کمپرسور پیستونی بیتزر 4HE-25 در این حوزه هم موفق عمل کرده و با مصرف میزان کمی انرژی ظرفیت بالایی از خنک سازی را دارند.

از محصولات شرکت بیتزر کمپرسور پیستونی بیتزر 4HE-25 حاوی ساختاری پیشرفته و وزنی معادل 203 کیلوگرم بوده و محفظه آن نوع استاندارد IP54 و IP66 است.

شرایط عملیاتی این کمپرسور از جمله حداکثر میزان جریان عملیاتی 44 آمپر و حداقل فشار و حداکثر فشار نیز 19/32 بار گزارش شده است. ظرفیت جا به جایی کمپرسور 73.7 متر مکعب بر ساعت، کنترل ظرفیت 100-50 % و کنترل ظرفیت نامحدود 100-10 % دارد.

لاین مکش و تخلیه متصل به ترتیب 54 و 28 میلیمتر اندازه گیری شده و قابل استفاده با انواع روغن ها از جمله R134a، R407c، R404A، R507A، R407F و نیز روغن R22 از نوع B5.2 است.

شارژ روغنی برابر 4.5 دسی متر مکعب و هیتر میل لنگ 140 W را شامل می شود. متشکل از نوع استاندارد مهار کننده های لرزش جهت خنثی کردن آنها و کاهش سر و صدا، حسگر دمای گاز تخلیه، سیستم سرسیلندر ایکولاین، نشانگر فشار روغن MP54، شیر سرویس روغن و نیز فن اضافی می باشد.

برخی ویژگی های این محصول

  • کیفیت بالا
  • عملکردی ملایم در عین دقت
  • وسیع ترین کاربری ها در نوع خود
  • طراحی نوآورانه ای از قطعات داخلی
  • سازگار با انواع گاز های مبرد

مجموعه نیکان برودت ارائه دهنده خدمات پس از فروش و تعمیرات کمپرشور های بیتزر می باشد. برای مشاوره ، استعلام قیمت می توانید با تماس بگیرید.

تماس با ما

  • فروش :  5856275-0919
  • مدیریت :  2823514-0912
  •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.