کمپرسور پیستونی بیتزر 4TE-12

مقالات

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور پیستونی بیتزر مدل 4TE-12 از جدید ترین کمپرسور های کمپانی Bitzer آلمان است که اخیرا ارائه کرده است.

کمپرسور از اصلی ترین قطعات سیستم های برودتی است که در یخچال های صنعتی و سردخانه ها کاربرد دارد. برند های مختلفی هستند که این دستگاه را با کیفیت های مختلف تولید می کنند که بیتزر (Bitzer) یکی از آن هاست. کمپرسور های بیتزر از محبوب ترین و معروف ترین های بازار است.

این کمپرسورها در انواع مختلف تولید می شوند؛ اسکرال، اسکرو و کمپرسور های پیستونی. کمپرسور پیستونی بیتزر مدل

کمپرسور از اصلی ترین قطعات سیستم های برودتی است که در یخچال های صنعتی و سردخانه ها کاربرد دارد. برند های مختلفی هستند که این دستگاه را با کیفیت های مختلف تولید می کنند که بیتزر (Bitzer) یکی از آن هاست. کمپرسور های بیتزر از محبوب ترین و معروف ترین های بازار است.

این کمپرسور ها در انواع مختلف تولید می شوند؛ اسکرال، اسکرو و کمپرسور های پیستونی. کمپرسور پیستونی بیتزر مدل 4HE-25 از جدید ترین کمپرسور های Bitzer است که اخیرا ارائه نموده است.


برای آشنایی با کمپرسور های اسکرال بیتزر کلیک کنید.

برای آشنایی با کمپرسور های اسکرو بیتزر کلیک کنید.

برای آشنایی با کمپرسور های پیستونی بیتزر کلیک کنید.


کمپرسور های سمی هرمتیک (SEMI-HERMETIC) سیلندر پیستونی بیتزر، از پر کاربرد ‎ترین انواع کمپرسور ها می باشد. این سری از کمپرسور ها نتیجه تحقیقات وسیع و طراحی خلاقانه می باشد، که به منظور ایجاد کمپرسور هایی بادوام و راندمان بالا به کار گرفته شده است.

معرفی کمپرسور پیستونی بیتزر 4TE-12

این کمپرسور پیستونی برای کارکرد در دمای بالای صفر مناسب است. کمپرسور پیستونی بیتزر 4TE-12 به ترتیب دارای خط مکش و خط تخلیه اتصال 35 میلی متر و 28 میلی متر است، که این خطوط به خوبی در یک پیکربندی مناسب ثابت شده اند. به همین علت میزان انتقال ارتعاشات و صدای تولیدی از این محصول بسیار پایین است. این کمپرسور بیتزر در بازه فشاری حداقل 19 بار و حداکثر 32 بار کار می ‎کند.

کمپرسور پیستونی بیتزر 4TE-12 موتوری با ولتاژ 420-380 ولت دارد، که از سری 1 می ‎باشد و قادر است با فرکانس 50 هرتز گاز خنک کننده را با سرعت 41.33 متر مکعب بر ساعت جابجا کند. وزن این کمپرسور بیتزر 144 کیلوگرم است و نسبت چرخش در آن 50/50 می باشد. این کمپرسور برای شروع به کار به جریان 69 آمپر نیاز دارد و حداکثر جریان عملیاتی آن 25.1 آمپر می باشد. درجه حفاظت محصول نیز IP66 است.

برخی ویژگی های کلی محصول :

  • پایداری بالا
  • استهلاک کم
  • کنترل ظرفیت قابل تنظیم

تماس با ما

  • فروش :  5856275-0919
  • مدیریت :  2823514-0912
  •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.