کمپرسور پیستونی بیتزر مدل 4EES-6

مقالات

کمپرسور بیتزر از برند های نام آشنا و پرطرفدار در حوزه صنایع برودتی است . کمپرسور پیستونی بیتزر 4EES-6 جزء جدید ترین کمپرسور های کمپانی بیتزر آلمان است که اخیرا ارائه کرده است.

کمپرسور از اصلی ترین قطعات سیستم های برودتی است که در یخچال های صنعتی و سردخانه ها کاربرد دارد. برند های مختلفی هستند که این دستگاه را با کیفیت های مختلف تولید می کنند که بیتزر (Bitzer) یکی از آن هاست. کمپرسور های بیتزر از محبوب ترین و معروف ترین های بازار است.

از مهم ترین کمپرسور های این شکرت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • کمپرسور های اسکرال
 • کمپرسور های اسکرو
 • کمپرسور های پیستونی

کمپرسور پیستونی بیتزر 4EES-6

کمپرسور از اصلی ترین قطعات سیستم های برودتی است که در یخچال های صنعتی و سردخانه ها کاربرد دارد. برند های مختلفی هستند که این دستگاه را با کیفیت های مختلف تولید می کنند که بیتزر (Bitzer) یکی از آن هاست. کمپرسور های بیتزر از محبوب ترین و معروف ترین های بازار است.

این کمپرسور ها در انواع مختلف تولید می شوند؛ اسکرال، اسکرو و کمپرسور های پیستونی. کمپرسور پیستونی بیتزر 4EES-6 از جدید ترین کمپرسور های Bitzer است که اخیرا ارائه نموده است.


برای آشنایی با کمپرسور های اسکرال بیتزر کلیک کنید.

برای آشنایی با کمپرسور های اسکرو بیتزر کلیک کنید.

برای آشنایی با کمپرسور های پیستونی بیتزر کلیک کنید.


کمپرسور های سمی هرمتیک (SEMI-HERMETIC) سیلندر پیستونی بیتزر، از پر کاربرد ‎ترین انواع کمپرسور ها می باشد. این سری از کمپرسور ها نتیجه تحقیقات وسیع و طراحی خلاقانه می باشد، که به منظور ایجاد کمپرسور هایی بادوام و راندمان بالا به کار گرفته شده است.

معرفی کمپرسور پیستونی بیتزر 4TE-12

بیتزر تجهیزات صنعتی مختلفی را به بازار عرضه داشته که از انواع آن می توان به کمپرسور پیستونی بیتزر 4EES-6 اشاره کرد. این مدل دارای سیستم سر سیلندر ایکولاین، اجزای داخلی با طراحی جدید، کانتور خارجی استاندارد و نیز دنده های ضد سایش است.

وزن آن 86 کیلوگرم بوده و دارای محفظه ای با استاندارد IP66 است. موتور با ورژن 1 به کار رفته بسیار قدرتمند بوده به طوری که ولتاژ 38-420 V را متحمل شده و دارای محافظ موتور SE-B1 است. قابلیت کار با انواع روغن ها از جمله R134a، R407c، R404A، R507A، R407A، R407F و روغن R22 که با آپشن B5.2 می باشد، شارژ روغن پیشنهادی 2 دسی متر مکعب بیان شده است.

ظرفیت کنترل نامحدود و ظرفیت کنترل این کمپرسور پیستونی 100-10 % و 100-50 % بوده و حداکثر جریان عملیاتی 13.6 آمپر و نیز ظرفیت جا به جایی معادل 22.72 مترمکعب بر ساعت را شامل می شود.

این مدل مجهز به مهار کننده لرزش های ایجاد شده بوده که صدا را کم می کند و نیز حاوی هیتر میل لنگ 0..120 W PTC و مانیتور سطح روغن OLC-K1 همچنی فن اضافی می باشد. محدوده ی فشار 19/32 بار مطرح شده و لاین اتصال تخلیه و مکش آن16 و 28 میلیمتر اندازه گیری شده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های این کمپرسور :

 • عملکردی ملایم با دقت بالا
 • مناسب برای انواع کاربردها
 • طراحی مهندسی پیشرفته
 • موتور الکتریکی با راندمان بسیار بالا
 • منعطف و متناسب با انواع گازهای مبرد

تماس با ما

 • فروش :  5856275-0919
 • مدیریت :  2823514-0912
 •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.