کمپرسور بیتزر

مقالات

شرکت بیتزر از شرکت های فعال در عرصۀ تولید محصولات برودتی است. کارخانه اصلی این شرکت در آلمان قرار داشته و امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا نمایندگی فعال دارد. امروزه می توان بیتزر را بزرگترین شرکت دنیا به حساب آورد که در زمینۀ تولید انواع کمپرسور ها، مبدل های حرارتی، مخازن تحت فشار و … فعالیت می کند.

شرکت بیتزر

شرکت بیتزر از شرکت های فعال در عرصۀ تولید محصولات برودتی است. کارخانه اصلی این شرکت در آلمان قرار داشته و امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا نمایندگی فعال دارد. امروزه می توان بیتزر را بزرگترین شرکت دنیا به حساب آورد که در زمینۀ تولید انواع کمپرسور ها، مبدل های حرارتی، مخازن تحت فشار و … فعالیت می کند.

آشنایی شرکت بیتزر

تاریخ دقیق تأسیس شرکت بیتزر به سال 1934 بر می گردد. این شرکت توسط مارتین بیتزر راه اندازی شد. شرکتی که بعدها Bitzer نامیده شد و به یکی از بزرگترین کمپانی های دنیا تبدیل گشت. شروع به کار شرکت مارتین بیتزر تولید انواع اکسپنشن ولو و انواع کمپرسور های رفت و برگشتی، با دو سیلندر بود. این شرکت خیلی زود جایگاه خود را در آلمان پیدا کرد و توانست تا سال 1959 پله های ترقی را پشت سر بگذارد. به طوری که در این سال، این کمپانی نزدیک به دویست و شش کارمند فعال داشت و محصولاتش را به بیش از پنجاه کشور دنیا صادر می کند.

 

توسعۀ بیتزر و آغاز شکوفایی

تاریخ کمپانی بیتزر را در دو دورۀ متفاوت می توان بررسی کرد. دورۀ اول، از روز راه اندازی شرکت در سال 1934 شروع شده و تا سال 1961 ادامه پیدا می کند. آغاز دورۀ دوم، با سال پایانی دورۀ اول انطباق پیدا می کند. سال 1961 نقطه عطف این کمپانی در دنیای مدرن بوده و فاصله گرفتن از جنگ جهانی باعث شده بود تا آلمان پله های ترقی را در نیمه های دهۀ بیست طی کند و به شرکت های صنعتی خود بهای بیشتری بدهد. در همین دوره بود که اولریش شوفلر به عنوان مدیر شرکت بیتزر منصوب شد. او خیلی زود توانست کارخانه را گسترش داد و راه های تازه‌ای را برای تجارت با دیگر کشورهای پیدا کرد . اولریش شوفلر تا روزهای پایانی عمر خودش، یعنی سال 1979 مدیر کمپانی بیتزر بود و پس از آن نیز مدیریت شرکت را به پسرش پیتر شوفلر سپرد. در زمان ریاست اولریش شوفلر فروش کمپانی Bitzer به حدود سی میلیون مارک آلمانی رسیده بود.

پیتر شوفلر و نمایندگی های فروش در سراسر دنیا

ریاست پیتر شوفلر پس از دوران باشکوه پدر، دوران با شکوه تری را برای این شرکت رقم زد. او سیاست کمپانی را تغییر داد و تصمیم گرفت نمایندگی های پر تعدادی را در سرتاسر جهان تأسیس کند. او چهل نمایندگی جدید کمپانی Bitzer را در هر پنج قارۀ دنیا تأسیس کرد. طوری که دامنۀ تولیدات بیتزر کشورهای بزرگی را مثل پرتغال، آلمان، چین، استرالیا، آفریقای جنوبی، برزیل، اندونزی و ایالات متحده آمریکا را نیز در بر گرفت.

 

کمپرسورهای تولیدی بیتزر آلمان

امروزه از کمپرسورها در صنایع متعددی مانند تولید محصولات برودتی و گرمایشی، راه اندازی فرایندهای شیمیایی، شرکت‌های تولیدی و … استفاده می‌شود. تولید نخستین کمپرسورها به سال‌های آغازین قرن بیستم برمی‌گردد و کمپرسورهای پیستونی را می‌توان نخستین کمپرسورهای تولید شده در صنایع نامید. در این سال‌ها تولید کمپرسورها پیشرفت چشمگیری داشته و انواع کمپرسورها با طراحی‌های نویت جایگزین کمپرسورهای اولیه شده‌اند. از این جمله می‌توان به کمپرسورهای روتاری، اسکرو، اسکرال، کمپرسورهای هرمتیک و سمی هرمتیک و … اشاره کرد. در بازارهای جهانی از برند بیتزر به عنوان یکی از برندهای جهانی تولید انواع کمپرسورها نام برده می‌شود. به طوری که بسیاری از شرکت‌های تولید کنندۀ محصولات سرمایشی و گرمایشی و همچنین بسیاری از شرکت‌های صنعتی از کمپرسورهای بیتزر استفاده می‌کنند.

از انواع کمپرسورهای تولیدی بیتزر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کمپرسورهای سمی هرمتیک رفت و برگشتی
  • کمپرسورهای کامپکت اسکرو
  • کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو
  • کمپرسورهای سیلندر پیستونی تسمه‌ای
  • کمپرسورهای سیلندر پیستونی سمی هرمتیک (دو مرحله‌ای)
  • کمپرسورهای هرمتیک اسکرال

تماس با ما

  • فروش :  5856275-0919
  • مدیریت :  2823514-0912
  •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.