کمپرسور پیستونی دو مرحله بیتزر

کمپرسور فریونی پیستونی

کمپرسور سیلندر پیستونی سمی هرمتیک دو مرحله‌ای بیتزر

کمپرسور سیلندر پیستونی سمی هرمتیک دو مرحله ای بیتزر که گاز را در دو مرحله فشرده می‌کند، برای سردخانه‌های دمای پایین بهینه شده است. فراسرمایش (subcooling) مایع به طور قابل توجهی ظرفیت سرمایش را افزایش داده و بازدهی کل سیستم را بهبود می‌دهد.

کمپرسور سیلندر پیستونی سمی هرمتیک دو مرحله‌ای بیتزر

کمپرسور سیلندر پیستونی سمی هرمتیک دو مرحله ای بیتزر که گاز را در دو مرحله فشرده می‌کند، برای سردخانه‌های دمای پایین بهینه شده است. فراسرمایش (subcooling) مایع به طور قابل توجهی ظرفیت سرمایش را افزایش داده و بازدهی کل سیستم را بهبود می‌دهد.

نحوه عملکرد کمپرسور پیستونی دو مرحله بیتزر

کمپرسور پیستونی دو مرحله بیتزر به گونه ای عمل می کند که تراکم را در دو مرحله انجام می دهد . به این طریق که گاز خروجی از اواپراتور به ساکشن کمپرسور وارد می شود و بعد از ورود به سیلندر ها فشرده می شود و از طریق سوپاپ مشخص شده با داخل سیلندر های بعدی که عمل تراکم مجدد انجام می شود . حجم گاز فشرده شده در مرحله دوم مقدار کمتری نسبت به مرحله اول دارد زیرا یک مرحله فشرده شده است این گاز . مهمترین تفاوت کمپرسور دو مرحله بیتزر نسبت به یک مرحله ای آن قابلیت ارائه حجم بیشتری از هوا و ایجاد فشار های بالاتر جهت مصارف مشخصی که برای این مدل تعریف شده است .

ویژگی‌ کمپرسور دبل استیج بیتزر

  • کمپرسور دبل استیج بیتزر قابلیت عملکرد در هنگام استفاده از گازهای R22 و R507A و R407A و مصرف روغن پلی آل استر
  • طراحی‌شده با استفاده از ۴ و ۶ سیلندر، جهت کاهش بیشتر صدای تولیدشده توسط کمپرسور مدنظر
  • حفاظت از حرارت موتور با طراحی سیستم مناسب
  • مناسب جهت استفاده در دمای بالای صفر درجه جهت تهویه مطبوع هوا

پلاک خوانی کمپرسور دو مرحله ای بیتزر

 

مدل های کمپرسور  پیستونی دو مرحله‌ای بیتزر

مشخصات مدل های این کمپرسور به صورت زیر است :

شرکت بیتزر

شرکت بیتزر BITZER از معتبرترین برندهای آلمانی کمپرسور در ایران است. این شرکت آلمانی که یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه فن‌آوری تبرید و تهویه مطبوع است و دارای بیش از ۴۰ شرکت تابعه در پنج قاره می‌باشد. تا سال ۲۰۱۴ حدود ۳۴۰۰ کارمند در سراسر جهان برای این مجموعه کار می‌کردند. مارتین بیتزر موسس این شرکت در سال ۱۹۳۴ فعالیت خود را با تولید شیر انبساط و کمپرسورهای پیستونی DC آغاز کرد. این شرکت در سال ۱۹۵۹ دارای ۲۰۶ کارمند بود و به بیش از ۵۶ کشور جهان محصول صادر می‌کرد. بیتزر به‌ مدت ۸۰ سال در حال ارائه محصولات و خدمات نوآورنه جهت ارائه به بازارهای مختلف حوزه صنایع برودتی است. یکی از مهم‌ترین محصولات شرکت بیتزر کمپرسورهای سیستم‌های برودتی است که در انواع کمپرسورهای نیمه بسته سیلندر پیستونی ، کامپکت اسکرو ، سمی هرمتیک اسکرو بیتزر ، دو مرحله‌ای، تسمه‌ای و … موجود است.

خرید کمپرسور دو مرحله ای بیتزر

مجوعه نیکان برودت عرضه کننده ی انواع کمپرسور های برودتی و خدمات تعمیرات کمپرسور های برودتی می باشد .  براي کسب اطلاعات فنی، مشاوره ، دریافت لیست قیمت و خريد کمپرسور  پیستونی دو مرحله‌ای بیتزر با ما تماس بگیرید

تماس با ما

  • فروش :  5856275-0919
  • مدیریت :  2823514-0912
  •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.