کمپرسور سمی هرمتیک اسکرو بیتزر

کمپرسور فریونی اسکرو

کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو بیتزر جهت دستیابی به دماهای بالای صفر و زیر صفر (حداقل 45- درجه سانتیگراد) مناسب هستند. این مدل از کمپرسور های بیتزر در سیستم های برودتی با مقیاس بزرگ تجاری و صنعتی ، فرآیندهای شیمیایی و در سیستم های برودتی شناور ها استفاده می شوند . مانند تونل انجماد، IQF، سردخانه، یخساز و ...

کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو بیتزر

کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو بیتزر جهت دستیابی به دماهای بالای صفر و زیر صفر (حداقل 45- درجه سانتیگراد) مناسب هستند. این مدل از کمپرسور های بیتزر در سیستم های برودتی با مقیاس بزرگ تجاری و صنعتی ، فرآیندهای شیمیایی و در سیستم های برودتی شناور ها استفاده می شوند . مانند تونل انجماد، IQF، سردخانه، یخساز و ...

این دستگاه کمپرسور برای عملکرد سرما سازی خود می تواند از گاز R22 استفاده کند. کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو که مجهز به کنترل مکانیکی ظرفیت هستند . مناسب برای استفاده در چیلرهای مایع صنعتی و پمپ های گرمایشی می باشند . سیستم های توکار اویل سپراتور ساختار ساده سیستم و سرعت نصب را سهولت می بخشند.

کمپرسورهای اسکرو بیتزر از دو شفت مارپیچ تشکیل شده اند که نسبت دندانه آنها ۵:۶ است. قسمت اصلی این کمپرسورها دو روتور است (روتور نری و مادگی) که در هوزینگ بسته ای ثابت شده اند.

این کمپرسورها به وسیله یک موتور سنکرون راه اندازی می شوند و روتور موتور بر روی اسکروی نری قرار دارد و استاتور از طریق گاز ساکشن خنک می شود.

کنترل نامحدود و یا کنترل اسلاید ولو ۴ مرحله ای در این کمپرسورها امکانپذیر است. حالت های کارکرد تناوبی از طریق ترتیب کنترل امکانپذیر است و نیاز به تغییر ساختار کنترلی کمپرسور نیست و قابلیت استارت در حالت بی بار را دارد.

ویژگی کمپرسور سمی هرمتیک اسکرو بیتزر

 • کاربرد در سیستم های تهویه مطبوع و بالای صفری(سری HSK)
 • کاربرد در سیستم های زیرصفری(سری HSN)
 • مصرف انرژی پایین در حالت پر بار و کم بار
 • طراحی با دوام
 • عملکرد با گازهای R134a ،R404A ،R507A و R22
 • عملکرد با روغن BSE170 (گازهای R134a - R404A - R507A) و روغن B100 (گاز R22 در رنج دمای 5- تا 50- درجه سانتیگراد اواپراتور و دمای کندانسور کمتر از 45 درجه سانتیگراد ) و روغن B150SH (گاز R22 در رنج دمای 12.5+ تا 40- درجه سانتیگراد اواپراتور و دمای کندانسور کمتر از 60 درجه سانتیگراد)

کاربری کمپرسور سمی هرمتیک اسکرو بیتزر

کمپرسور بیتزر در انواع سیستم های سرمایشی و در صنایعی همچون تاسیسات، تهویه مطبوع، صنایع غذایی، داروسازی، کاشی و سرامیک، فولادسازی و صنایع نفت و گاز به صورت گسترده به کار می‌رود. از مهمترین کاربردهای محصولات بیتزر می‌توان موارد ذیل را نام برد:

 • سردخانه زیر صفر و بالای صفر (سردخانه میوه، سردخانه لبنیات، سردخانه صنعتی، سردخانه گوشت و مرغ و …)
 • انواع چیلر تراکمی مسکونی و صنعتی
 • انواع سیستم‌های تهویه مطبوع

نامگذاری کمپرسورهای اسکروی بیتزر

در جدول زیر اطلاعات مدل های کمپرسور اسکرو بیتزر جهت راهنمایی خرید آورده شده است  

شرکت بیتزر

شرکت بیتزر BITZER از معتبرترین برندهای آلمانی کمپرسور در ایران است. این شرکت آلمانی که یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه فن‌آوری تبرید و تهویه مطبوع است و دارای بیش از ۴۰ شرکت تابعه در پنج قاره می‌باشد. تا سال ۲۰۱۴ حدود ۳۴۰۰ کارمند در سراسر جهان برای این مجموعه کار می‌کردند. مارتین بیتزر موسس این شرکت در سال ۱۹۳۴ فعالیت خود را با تولید شیر انبساط و کمپرسورهای پیستونی DC آغاز کرد. این شرکت در سال ۱۹۵۹ دارای ۲۰۶ کارمند بود و به بیش از ۵۶ کشور جهان محصول صادر می‌کرد. بیتزر به‌ مدت ۸۰ سال در حال ارائه محصولات و خدمات نوآورنه جهت ارائه به بازارهای مختلف حوزه صنایع برودتی است. یکی از مهم‌ترین محصولات شرکت بیتزر کمپرسورهای سیستم‌های برودتی است که در انواع کمپرسورهای نیمه بسته سیلندر پیستونی ، کامپکت اسکرو ، سمی هرمتیک اسکرو بیتزر ، دو مرحله‌ای، تسمه‌ای و … موجود است.

خرید کمپرسور سمی هرمتیک اسکرو بیتزر

مـجموعه نیکان بـرودت توانـایی ارائه انـواع کمپرسور های اسکرو شـرکت بیتزر و خدمات تعمیرات آن را دارد . برای گـرفتن مشاوره ، اطلاع از قیمت و سفارش کمپرسور سمی هرمتیک اسکرو بیتزر با ما تماس بگیرید .

تماس با ما

 • فروش :  5856275-0919
 • مدیریت :  2823514-0912
 •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.