کمپرسور پیستونی کوپلند

کمپرسور فریونی پیستونی

کمپرسور پیستونی کوپلند محصول مناسبی برای استفاده در سردخانه های زیر صفری و بالا صفری، سیستم های انجماع سریع، چیلر های صنعتی و تجاری و سایر کابرد های تبریدی می باشد . از مزایای مهم این مدل کمپرسور میتوان به عمر مفید بالا و رادنمان بالای میزان لرزش پایین تر و مصرف انرژی کمتر این کمپرسور اشاره نمود. کمپرسور DWM کوپلند از نوع سه فاز می باشد و از توان 1.5 تا 60 اسب بخار و با نهایت تعداد سیلند 8 عدد طراحی و ساخته شده است.

کمپرسور پیستونی کوپلند

کمپرسور پیستونی کوپلند محصول مناسبی برای استفاده در سردخانه های زیر صفری و بالا صفری، سیستم های انجماع سریع، چیلر های صنعتی و تجاری و سایر کابرد های تبریدی می باشد . از مزایای مهم این مدل کمپرسور میتوان به عمر مفید بالا و رادنمان بالای میزان لرزش پایین تر و مصرف انرژی کمتر این کمپرسور اشاره نمود. کمپرسور DWM کوپلند از نوع سه فاز می باشد و از توان 1.5 تا 60 اسب بخار و با نهایت تعداد سیلند 8 عدد طراحی و ساخته شده است.

کمپرسور سیلندر پیستونی کوپلند در ظرفیت های مختلف و در دو سری کلی CR و QR تولید و به بازار جهانی ارائه شده است.

ویژگی کمپرسور پیستونی کوپلند

کمپرسور هرمتیک پیستونی کوپلند با محدوده قدرت بین 1/6 تا 5 اسب بخار،محصولی قابل اعتماد،مقرون به صرفه و همه کاره است.

طیف گسترده ای از محدوده های عملیاتی و وجود صدها مدل از این محصول،این کمپرسور ها را برای کسانی که نیازمند سیستم تبرید با کیفیت و پربازده هستند یه گزینه ی مورد توجه کرده است.

کمپرسور های پیستونی کوپلند در 6 سری با کاربرد و ظرفیت های مختلف به صورت زیر تقسیم می شود:

 1. سری KCE
 2. سری KCJ
 3. سری KCN
 4. سری KCM
 5. سری ECZ
 6. سری CR

مشخصات فنی کمپرسور کوپلند سری KCE :

این سری از کمپرسور از قدرت ¼ تا ½ اسب بخار(ظرفیت 1590 تا 5100 بی تی یو بر ساعت) گسترش می یابد.مدل های KCE که برای پاسخ به چالش های فعلی و آینده سرویس های مواد غذایی طراحی شده اند ، مزایای بی نظیری را ارائه داده و هزینه ی کلی مشتری را کاهش می بخشد. این ها در انواع کاربردهای تجاری از قبیل کولر ویس ، کولر آبی و غیره استفاده می شود.

مشخصات فنی کمپرسور پیستونی کوپلند سری KCJ :

این سری از کمپرسور از قدرت ½ تا 1 اسب بخار(ظرفیت 1030 تا 15350 بی تی یو بر ساعت) توانایی عملکرد دارد.از این سری در سیستم های فریزر عمیق،یخچال های مختص بطری ها،کولر آبی،چیلر آبی و غیره استفاده می شود.

مشخصات فنی کمپرسور کوپلند سری KCN :

این سری از کمپرسور از قدرت 1/6 تا 1/3 اسب بخار(ظرفیت 600 تا 5250 بی تی یو بر ساعت) محدوده ی عمل دارد. این ها در انواع کاربردهای تجاری از قبیل کولر ویس ، فریزر های عمیق،کولر آبی و غیره استفاده می شود.

مشخصات فنی کمپرسور کوپلند سری KCM :

این سری از کمپرسور توان تولید قدرتی در محدوده 1.5 تا 4 اسب بخار را دارا بوده و برای سیستم هایی مانند یخچال های مختص بطری ، چیلر آبی ، اتاق های سرد ، کابینت های نمایشگر و سایر موارد مناسب هستند.

نحوه کد گزاری کمپرسور های پیستونی کوپلند بصورت زیر است :

موارد مهم در انتخاب کمپرسور

مهم ترین قسمت های طراحی سیستم های برودتی انتخاب کمپرسور تبرید می باشد .از این رو برای انتخاب بهتر کمپرسور لازم است به پارامتر هایی از قبیل پارامترهای ذکر شده در زیر دقت شود :

 • دمای اواپراتور Evaporating SST
 • دمای کندانسور Evaporating SST
 • ظرفیت برودتی سیستم (cooling capacity)
 • گاز مبرد (Refrigerant)
 • فرکانس ( Power frequency)
 • ولتاژ (Power voltage)
 • ظرفیت جابجایی مبرد (Displacement)

تاریخچه شرکت کوپلند

این شرکت در جمهوری چک ایجاد شد و از همان سال های ابتدایی اقدام به طراحی انواع کمپرسورهای مختلف نمود، از آن پس و بعد از مدتی شرکت بزرگ آمریکایی امرسان اقدام به خرید یک شرکت کرده و آن را به یک شرکت قدرتمند در امر تولید کمپرسورهای برودتی نمود. یکی از جدیدترین مدل های کمپرسور این شرکت، کمپرسور سردخانه ای DWM می باشد که با داشتن توانی بالا و عمر بهینه می تواند تا مدت های بسیاری در سردخانه ها به خوبی کار نماید.

سابقه این شرکت در کشور ایران بسیار زیاد بوده و این برند جز بهترین برند های برودتی در ایران می باشد، کمپرسور سردخانه ای DWM این شرکت با داشتن ویژگی های بسیار مناسب و قدرتمند خود به یکی از برترین برندهای کمپرسور در ایران تبدیل شده است. این شرکت آمریکایی به دلیل کاهش هزینه های تولید کمپرسورهای خود وفروش آنها به قیمت های مقطوع تر اقدام به تولید انبوه این کمپرسورها در کشور تایلند کرده است و در حال حاضر انواع مختلفی از کمپرسورهای سیلندری و پیستونی خود را در کشور چک می نماید که رنگ این کمپرسورها به صورت مشکی می باشد.

تماس با ما

 • فروش :  5856275-0919
 • مدیریت :  2823514-0912
 •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.