کمپرسور کامپکت اسکرو بیتزر

کمپرسور فریونی اسکرو

کمپرسور اسکرو (Semi Hermetic) بیتزر برای کاربردهای تجاری و صنعتی طراحی شده اند . این کـمپرسورها برای گازهای HFC و CFC مناسب هستند و برای دارای ظرفیت کنترل منـاسبی هستند. این مدل از کمپرسورهای بیتزر را می توان بـا اقداماتی بـا تـوجه به نوع و مقیاس سردخانه به صورت موازی با همدیگر بست.

کمپرسور کامپکت اسکرو بیتزر

کمپرسور اسکرو (Semi Hermetic) بیتزر برای کاربردهای تجاری و صنعتی طراحی شده اند . این کـمپرسورها برای گازهای HFC و CFC مناسب هستند و برای دارای ظرفیت کنترل منـاسبی هستند. این مدل از کمپرسورهای بیتزر را می توان بـا اقداماتی بـا تـوجه به نوع و مقیاس سردخانه به صورت موازی با همدیگر بست. به دلیل شکل ظاهری آنها اصطلاحا حلزونی نیز نامیده می شود. کمپرسور اسکرو بیتزر از دو حلزون مارپیچ تشکیل شده است که با به دام افتادن گاز در این فضا و با حرکت مارپیچ به مرور این فاصله کم و کمتر شده و عملیات فشرده سازی صورت می گیرد.

در چیلرهای یکپارچه ی ظرفیت بالا، کمپرسورهای اسکرو مورد استفاده قرار می گیرد. کمپرسور کامپکت اسکرو بیتزر با توجه به شکل حلزونی خود، دارای مقاومت بالاتری نسبت به اسکرال ها می باشند. پیوستگی تولید گاز فشرده در این کمپرسورها در ظرفیت های بالا نسبت به اسکرال بیشتر بوده اما در ظرفیت های پایین به دلیل نداشتن توجیه اقتصادی این کمپرسورها تولید نمی شوند.در سریCSH کمپرسور اسکرو کامپکت بیتزر که با گاز مبرد فریونی R22 با مصرف روغن B320SH و گاز مبرد فریونی R134a و R407c با مصرف روغن BSE170 دارای عملکرد مناسبی در مصارف تهویه و مصارف صنعتی می باشد که از ظرفیت ۵۰HP تا ۳۰۰HP تولید می شوند .

کمپرسورهای اسکرو بیتزر شامل سری زیر می باشند :

 • HSK Series
 • HSN Series
 • HSKB Series

ویژگی‌های کمپرسور کامپکت اسکرو بیتزر

 • عملکرد با گاز R22 و روغن B320SH و عملگرد با گاز R134a و R407C با روغن BSE170
 • قابلیت کار با دماهای پایین اواپراتور و دمای بالای کندانسور در ماشینهای گرمایی
 • قابلیت اتصال به خنک کنند ه روغن خارجی
 • اتلافات داخلی بسیار پایین
 • کوچکترین ابعاد در این کلاس
 • صلبیت بالا

کاربری کمپرسورهای اسکرو بیتزر

کمپرسور بیتزر در انواع سیستم های سرمایشی و در صنـایعی مثل تاسیسات ، تـهویه مـطبوع ، صنایع غذایـی ، داروسازی ، کـاشی و سرامیک ، فولادسازی و صنایع نفت و گاز به صورت گسترده ایی استفاده می شود . از مهمترین کاربردهای محصولات بیتزر می‌توان موارد زیر اشاره کرد :

 • سردخانه زیر صفر و بالای صفر (سردخانه میوه، سردخانه لبنیات، سردخانه صنعتی، سردخانه گوشت و مرغ و …)
 • انواع چیلر تراکمی مسکونی و صنعتی
 • انواع سیستم‌های تهویه مطبوع

نامگذاری کمپرسورهای کامپکت اسکروی بیتزر

در جدول زیر اطلاعات مدل های کمپرسور اسکرو بیتزر جهت راهنمایی خرید آورده شده است .

شرکت بیتزر

شرکت بیتزر BITZER از معتبرترین برندهای آلمانی کمپرسور در ایران است. این شرکت آلمانی که یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه فن‌آوری تبرید و تهویه مطبوع است و دارای بیش از ۴۰ شرکت تابعه در پنج قاره می‌باشد. تا سال ۲۰۱۴ حدود ۳۴۰۰ کارمند در سراسر جهان برای این مجموعه کار می‌کردند. مارتین بیتزر موسس این شرکت در سال ۱۹۳۴ فعالیت خود را با تولید شیر انبساط و کمپرسورهای پیستونی DC آغاز کرد. این شرکت در سال ۱۹۵۹ دارای ۲۰۶ کارمند بود و به بیش از ۵۶ کشور جهان محصول صادر می‌کرد. بیتزر به‌ مدت ۸۰ سال در حال ارائه محصولات و خدمات نوآورنه جهت ارائه به بازارهای مختلف حوزه صنایع برودتی است. یکی از مهم‌ترین محصولات شرکت بیتزر کمپرسورهای سیستم‌های برودتی است که در انواع کمپرسورهای نیمه بسته سیلندر پیستونی ، کامپکت اسکرو ، سمی هرمتیک اسکرو بیتزر ، دو مرحله‌ای، تسمه‌ای و … موجود است.

خرید کمپرسور کامپکت اسکرو بیتزر

کمپرسور اسکرو سری جدید CSH بر اساس طراحی توسعه یافته اجزای نوآورانه کامپکت اسکرو Bitzer می باشد، که به عنوان استاندارد در سراسر جـهان شناخته شده است. این نـوع کمپرسور ها با تـوجه به کـاربرد جهانی در چیلر های با مـایع هوا خنک و پـمپ های حـرارتی تـوسعه یـافته اند. علاوه بر ویژگی ها ، این کمپرسور ها بـا پیشرفت های بیشتری در بهره وری انـرژی در شرایط کـامل و نیمه بـارگذاری مـتمایز می شوند . مـجموعه نیکان بـرودت توانـایی ارائه انـواع کمپرسور های اسکرو شـرکت بیتزر و خدمات تعمیرات آن را دارد . برای گـرفتن مشاوره ، اطلاع از قیمت و سفارش کمپرسور های اسکرو بیتزر با ما تماس بگیرید .

 

تماس با ما

 • فروش :  5856275-0919
 • مدیریت :  2823514-0912
 •  info@nikanbrodat.ir


درباره ما

این مجموعه از سال 87 تو زمینه کمپرسور فریونی و امونیاکی فعالیت میکنه .تمامی اجناس واردانی هستن از کشورهایی مثل دبی سنگاپور و پاکستان وارد کشور میشه کمپرسورهای برودتی این مجموعه کامل با تمامی برندهای معروف و قدرت های مورد نیاز مشتری لازم به ذکر که هر کمپرسوری شما تعداد مورد نیازتون باشه طبق قرارداد و با پرداخت پیش پرداخت طی مدت کوتاه به شما طبق تعهدات تحویل میشه در ضمن تمامی کمپرسورها فابریک به شرط و با ضمانت میباشد .

محصولات این فروشگاه کاملا به روز بوده و با تعهد کامل ارائه میشود.